Dostawa macierzy z dyskami.

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/21/2026/AM
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-24

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-27 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-27 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-18 11:55
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-18 11:55 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu-9.pdf 2026-08-18 11:55 127 KB
    icon SWZ - macierz.pdf 2026-08-18 11:55 262 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opz(1).zip 2026-08-18 11:55 88 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy(2).docx 2026-08-18 11:55 27 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków(2).docx 2026-08-18 11:55 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-08-18 11:55 24 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania(2).docx 2026-08-18 11:55 25 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunkow udzialu.docx 2026-08-18 11:55 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania(2).docx 2026-08-18 11:55 25 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-08-18 11:55 16 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-08-18 11:55 27 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - oświadczenie wykonawcy w zakresie ICT.docx 2026-08-18 11:55 24 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2026-08-19 14:11 83 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa