Wykonanie analiz na potrzeby Krajowej Strategii Adaptacji (KSA) i Planu Działań Adaptacyjnych (PDA) oraz organizacja i facylitacja udziału niezbędnych podmiotów i grup interesariuszy w tym procesie.

  • Numer postępowania BDG-wzp/260/17/2026/bk
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-03

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-19 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-19 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-20 12:01
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-20 12:01 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-20 12:01 165 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-6.pdf 2026-07-20 12:01 287 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ wzór umowy(4).zip 2026-07-20 12:01 499 KB
    icon Załącznik nr 2a - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art 7 ust 1) oraz o braku okoliczności - z art. 5k.docx 2026-07-20 12:01 19 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2026-07-20 12:01 31 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie o grupie kapitałowej.docx 2026-07-20 12:01 15 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-07-20 12:01 17 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-07-20 12:01 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-07-20 12:01 15 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób(1).docx 2026-07-20 12:01 23 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania do SWZ.pdf 2026-07-30 14:41 95 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ i odpowiedzi na pytania II.pdf 2026-08-03 14:43 140 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ wzór umowy - po modyfikacji.zip 2026-08-03 14:43 326 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ i odpowiedzi na pytania III.pdf 2026-08-03 14:44 94 KB
    icon Wyjaśnienia treści i zmiana SWZ.pdf 2026-08-06 08:42 106 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-08-06 08:42 1.06 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa