Opracowanie analizy pt. „Wykorzystanie wodoru niskoemisyjnego w celu zmniejszenia zależności od importu gazu ziemnego oraz redukcji emisji”.

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/11/2026/AM
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-10 13:12
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-10 13:12 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-10 13:12 1.49 MB
    icon SWZ - analiza.pdf 2026-07-10 13:12 248 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opisem przedmiotu zamówienia.zip 2026-07-10 13:12 124 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy .docx 2026-07-10 13:12 26 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ - dodatkowe doświadczenie zespołu projektowego.docx 2026-07-10 13:12 24 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2026-07-10 13:12 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-07-10 13:12 24 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-07-10 13:12 24 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunkow udzialu.docx 2026-07-10 13:12 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-07-10 13:12 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-07-10 13:12 17 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx 2026-07-10 13:12 20 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-07-10 13:12 27 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedź na pytanie Wykonawcy.pdf 2026-07-14 07:04 80 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-20 13:35 34 KB
    icon Zmiana treści SWZ w zakresie terminu składania ofert-1.pdf 2026-07-20 13:35 135 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-08-28 13:14 117 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa