Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska

  • Numer postępowania DGwzp-260/6/2026/D
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-15 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-03 14:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-31 07:55

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-03 14:08 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-03 14:08 154 KB
    icon SWZ_usługi cateringu.pdf 2026-06-03 14:08 290 KB
    icon Zał. nr 1 Projekt umowy - świadczenie usług cateringowych.docx 2026-06-03 14:08 114 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2026-06-03 14:08 43 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2026-06-03 14:08 16 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2026-06-03 14:08 25 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2026-06-03 14:08 24 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-06-03 14:08 23 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-06-03 14:08 24 KB
    icon zał. nr 8 do SWZ - wykaz usług.docx 2026-06-03 14:08 16 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-06-03 14:08 27 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-31 07:55

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa