Zakup przełączników LAN, DC i SAN

  • Numer postępowania BDGwzp-260/10/2026/DL
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-01 10:37
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-15 13:45

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-01 10:37 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-01 10:37 78 KB
    icon SWZ_zakup przełączników.pdf 2026-06-01 10:37 287 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ Projekt umowy z OPZ.docx 2026-06-01 10:37 128 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-06-01 10:37 43 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2026-06-01 10:37 16 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2026-06-01 10:37 25 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2026-06-01 10:37 24 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-06-01 10:37 23 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-06-01 10:37 24 KB
    icon Zał. nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-06-01 10:37 15 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-06-01 10:37 27 KB
    icon Zał. nr 10 do SWZ - oświadczenie wykonawcy w zakresie ICT.docx 2026-06-01 10:37 24 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-15 13:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa