Dostarczenie, wdrożenie, uruchomienie systemu wydruku centralnego oraz wsparcie serwisowe systemu przez 48 miesięcy.

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/46/2025/MW
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-03 08:05
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-28 09:59
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-03 08:05 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-03 08:05 149 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-02-03 08:05 279 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy i OPZ.docx 2026-02-03 08:05 263 KB
    icon Załącznik nr 2a - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art 7 ust 1) oraz o braku okoliczności - z art. 5k.docx 2026-02-03 08:05 19 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2026-02-03 08:05 32 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie o grupie kapitałowej.docx 2026-02-03 08:05 15 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-02-03 08:05 17 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-02-03 08:05 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-02-03 08:05 15 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zawiadomienie o wniesieniu odwołania.pdf 2026-02-16 14:22 90 KB
    icon Odwołanie Copy.Net 13.02.2026 r..zip 2026-02-16 14:22 1.40 MB
    icon Wyjaśnienia i modyfikacja treści SWZ – część 1.pdf 2026-02-16 14:24 148 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy i OPZ (po modyfikacji).docx 2026-02-16 14:24 264 KB
    icon Wyjaśnienia i modyfikacja treści SWZ – część 2.pdf 2026-02-18 14:48 112 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy i OPZ (po 2 modyfikacji).docx 2026-02-18 14:48 263 KB
    icon Odpowiedź na wniosek Wykonawcy.pdf 2026-02-19 11:18 89 KB
    icon Sprostowanie treści zmian SWZ.pdf 2026-02-20 14:55 88 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-02-24 07:17 150 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ – część 3.pdf 2026-02-24 07:17 94 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ – część 4.pdf 2026-02-27 08:32 89 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 12.03.2026 r..pdf 2026-03-12 07:21 150 KB
    icon Zmiana terminów składania i otwarcia ofert.pdf 2026-03-12 07:21 98 KB
    icon Odpowiedź na odwołanie.zip 2026-03-23 10:46 8.12 MB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 31.03.2026 r..pdf 2026-03-31 07:51 150 KB
    icon Zmiana terminów składania i otwarcia ofert 2.pdf 2026-03-31 07:51 98 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 10.04.2026 r..pdf 2026-04-10 07:10 150 KB
    icon Zmiana terminów składania i otwarcia ofert 3.pdf 2026-04-10 07:10 91 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 21.04.2026 r..pdf 2026-04-21 07:24 151 KB
    icon Wyjaśnienia i modyfikacja treści SWZ – część 5.pdf 2026-04-21 07:24 126 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy i OPZ (po 3 modyfikacji) OBOWIĄZUJĄCY.docx 2026-04-21 07:24 264 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 27.04.2026 r..pdf 2026-04-27 07:45 151 KB
    icon Zmiana terminów składania i otwarcia ofert 4.pdf 2026-04-27 07:45 99 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 06.05.2026 r..pdf 2026-05-06 09:07 170 KB
    icon Zmiana SWZ terminy składania i otwarcia ofert 5.pdf 2026-05-06 09:07 92 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 13.05.2026 r..pdf 2026-05-13 08:59 170 KB
    icon Zmiana SWZ terminy składania i otwarcia ofert 6.pdf 2026-05-13 08:59 99 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia po zmianie.pdf 2026-05-15 11:57 296 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy i OPZ (4 modyfikacja - ICT).docx 2026-05-15 11:57 275 KB
    icon Załącznik nr 2b do SWZ - oświadczenie w zakresie produktów ICT usług ICT i procesów ICT.docx 2026-05-15 11:57 22 KB
    icon Zmiana treści SWZ w zakresie ICT.pdf 2026-05-15 11:57 81 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.rtf 2026-05-25 10:02 240 KB

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-07-28 09:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa