Odnowienie na 24 miesiące posiadanych przez Zamawiającego licencji subskrypcyjnych oprogramowania do ochrony poczty elektronicznej Proofpoint wraz ze wsparciem producenta

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/1/2026/AM
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-02

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-06 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-06 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-29 11:04
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-29 11:04 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-01-29 11:04 1.45 MB
    icon SWZ .pdf 2026-01-29 11:04 250 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opisem przedmiotu zamówienia.doc 2026-01-29 11:04 186 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy .docx 2026-01-29 11:04 27 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2026-01-29 11:04 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału.docx 2026-01-29 11:04 24 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-01-29 11:04 24 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunkow udzialu.docx 2026-01-29 11:04 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-01-29 11:04 23 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2026-01-29 11:04 16 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-01-29 11:04 27 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-02-06 11:25 245 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa