Świadczenie usług polegających na wykonywaniu prac gospodarczo- porządkowych w budynku i na terenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska

  • Numer postępowania BDGwzp-260/40/2025/DL
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-10-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-15 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-15 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-10-07 12:59
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-11-25 12:27

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-10-07 12:59 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-10-07 12:59 155 KB
    icon SWZ_prace porządkowe.pdf 2025-10-07 12:59 315 KB
    icon Zał. nr 1 Wzór umowy z załącznikami.zip 2025-10-07 12:59 176 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx 2025-10-07 12:59 36 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców występujących wspólnie_ws podziału obowiązków.docx 2025-10-07 12:59 22 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału.docx 2025-10-07 12:59 25 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2025-10-07 12:59 24 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunkow udzialu.docx 2025-10-07 12:59 23 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2025-10-07 12:59 24 KB
    icon zał. nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2025-10-07 12:59 19 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-10-07 12:59 27 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedź na pytanie Wykonawcy dot. wizji lokalnej.pdf 2025-10-10 07:43 85 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2025-10-13 14:40 99 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-11-25 12:27

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa