Remont pionu kanalizacyjnego, instalacji wody zimnej, wody oligoceńskiej oraz toalet zlokalizowanych przy klatce A w budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

  • Numer postępowania BDGwzp/260/41/2025/MW
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-09-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-22 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-22 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-09-05 15:41
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-11-07 12:08

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-09-05 15:41 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-09-05 15:41 166 KB
    icon Określenie równoważności materiałów i wymagań.docx 2025-09-05 15:41 32 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-09-05 15:41 279 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - projekt umowy.zip 2025-09-05 15:41 31.21 MB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-09-05 15:41 27 KB
    icon Załącznik nr 2A do SWZ - Kosztorys ofertowyy.xlsx 2025-09-05 15:41 44 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-09-05 15:41 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-09-05 15:41 24 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-09-05 15:41 24 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-09-05 15:41 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-09-05 15:41 23 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx 2025-09-05 15:41 16 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-09-05 15:41 27 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.pdf 2025-09-09 11:30 96 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.rtf 2025-09-22 10:02 238 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-11-07 12:08

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa