Remont Systemu Monitoringu Wizyjnego.

  • Numer postępowania BDGwzp/260/36/2025/MW
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-09-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-11 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-11 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-08-26 14:53
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-10-20 14:07

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-08-26 14:53 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-08-26 14:53 157 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-08-26 14:53 288 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy.zip 2025-08-26 14:53 1.18 MB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-08-26 14:53 29 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków(2).docx 2025-08-26 14:53 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-26 14:53 25 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-26 14:53 25 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-26 14:53 24 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-26 14:53 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx 2025-08-26 14:53 15 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-08-26 14:53 23 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-08-26 14:53 27 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.pdf 2025-09-04 13:25 102 KB
    icon Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia II..pdf 2025-09-09 09:28 126 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-10-20 14:07

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa