Analiza funkcjonowania stanowiska odpowiedzialnego m.in. za opracowywanie programów rozwoju oraz konserwacji i utrzymania zasobów zieleni miejskiej oraz realizację zadań własnych gminy z zakresu zieleni miejskiej i zadrzewień, tzw. ogrodnika miejskiego lub stanowiska tożsamego.

  • Numer postępowania BDGwzp-260/34/2025/BK
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-08-28

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-01 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-01 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-08-22 14:29
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-10-02 09:45

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-08-22 14:29 -
    icon Ogłoszenie o zamowieniu.pdf 2025-08-22 14:29 161 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-08-22 14:29 474 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wzór projektu umowy.docx 2025-08-22 14:29 384 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-08-22 14:29 28 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-08-22 14:29 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-22 14:29 25 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-22 14:29 25 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-22 14:29 24 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-22 14:29 24 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz usług.docx 2025-08-22 14:29 15 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-08-22 14:29 27 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-08-22 14:29 28 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-10-02 09:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa