Wariantowa analiza wpływu realizacji celów nowelizacji dyrektywy RED II (tzw. RED III) w zakresie dekarbonizacji przemysłu zużywającego wodór poprzez zapewnienie minimalnego wymaganego udziału RFNBO w wodorze zużywanym przez ten przemysł na sytuację ekonomiczną podmiotów z tych branż, bezpieczeństwo żywnościowe, rynek pracy oraz wymianę handlową z krajami wspierającymi inwazję na Ukrainę (...)

  • Numer postępowania BDGwzp-260/33/2025/MW
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-08-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-28 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-28 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-08-08 13:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-10-20 09:47

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-08-08 13:56 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-08-08 13:56 157 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-08-08 13:56 308 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt umowy.zip 2025-08-08 13:56 151 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-08-08 13:56 28 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-08-08 13:56 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-08 13:56 25 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-08 13:56 25 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-08-08 13:56 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-08-08 13:56 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-08-08 13:56 25 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz usług.docx 2025-08-08 13:56 15 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-08-08 13:56 27 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 14.08.2025 r..pdf 2025-08-14 13:25 39 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.pdf 2025-08-14 13:25 116 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 21.08.2025 r..pdf 2025-08-21 19:28 39 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ II.pdf 2025-08-21 19:28 101 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2025-08-28 10:47 254 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-10-20 09:46

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa