Świadczenie kompleksowych usług w ramach organizacji wydarzeń na rzecz MKiŚ, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub poza jej granicami

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/14/2025/bk
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-04 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-04 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-16 09:30
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-12-03 13:09
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-16 09:30 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-07-16 09:30 277 KB
    icon SWZ organizacja wydarzeń.pdf 2025-07-16 09:30 312 KB
    icon Załacznik nr 2a - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art 7 ust 1) oraz o braku okoliczności - z art. 5k.docx 2025-07-16 09:30 19 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-07-16 09:30 32 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie o grupie kapitałowej.docx 2025-07-16 09:30 15 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji.docx 2025-07-16 09:30 17 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2025-07-16 09:30 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2025-07-16 09:30 16 KB
    icon załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-07-16 09:30 35 KB
    icon Załącznik nrt 1 do SWZ - wzór umowy 2025-2027.docx 2025-07-16 09:30 233 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ - I.pdf 2025-07-21 07:55 92 KB
    icon II wyjasnienia i zmiana treści SWZ .pdf 2025-07-24 09:38 117 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-07-24 09:41 133 KB
    icon III wyjasnienia treści SWZ.pdf 2025-07-28 12:50 114 KB
    icon IV wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2025-07-29 15:07 90 KB
    icon Unieważnienie czynności wyboru oferty.pdf 2025-10-17 12:34 88 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2025-12-03 13:09

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa