Remont bufetu znajdującego się w budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska

  • Numer postępowania BDGwzp/260/6/2025/KD
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-11 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-11 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-05-26 13:23
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-29 16:03

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-05-26 13:23 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00247437/01.pdf 2025-05-26 13:23 161 KB
    icon Zał. 11 do SWZ - Określenie parametrów równoważności (przedmiar).pdf 2025-05-26 13:23 453 KB
    icon Zał. nr 10 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-05-26 13:23 32 KB
    icon zał. nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-05-26 13:23 29 KB
    icon zał. nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx 2025-05-26 13:23 23 KB
    icon zał. nr 7 do SWZ - ośw. podm. udostępniającego. niepodl. wykluczeniu.docx 2025-05-26 13:23 24 KB
    icon zał. nr 6 do SWZ - ośw. podm. udostępniającego, warunki udziału.docx 2025-05-26 13:23 24 KB
    icon zał. nr 5 do SWZ - ośw. wykonawcy o niepodl. wykluczeniu.docx 2025-05-26 13:23 25 KB
    icon zał. nr 4 do SWZ - ośw. wykonawcy, spełn. warunków udziału.docx 2025-05-26 13:23 25 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - ośw. wykonawców, wspólne, podział obowiązków.docx 2025-05-26 13:23 23 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2025-05-26 13:23 34 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - umowa wraz z załącznikami.zip 2025-05-26 13:23 29.44 MB
    icon SWZ - Remont bufetu 2025 BDG.pdf 2025-05-26 13:23 381 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia tresci SWZ (pytanie Wykonawcy z 02.06.2025 r.).pdf 2025-06-03 13:12 100 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia (bufet, BDG).pdf 2025-06-11 11:06 317 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-07-29 16:03

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa