Opracowanie mapowania na potrzeby wprowadzania energii odnawialnej na terytorium Polski w celu określenia dostępności energii ze źródeł odnawialnych oraz potencjału produkcji energii odnawialnej w poszczególnych rodzajach technologii OZE, a także powiązanej z nimi infrastruktury.

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/5/2025/AM
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-02 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-02 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-17 09:14
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-15 09:44
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-17 09:14 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu - 2025-OJS076-00252689-pl.pdf 2025-04-17 09:14 77 KB
    icon SWZ - mapowanie.pdf 2025-04-17 09:14 296 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opisem przedmiotu zamówienia(14).zip 2025-04-17 09:14 5.21 MB
    icon Załacznik nr 2a - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art 5k i 7 ust 1).docx 2025-04-17 09:14 49 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - formularz ofertowy .docx 2025-04-17 09:14 56 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ - dodatkowe doświadczenie zespołu projektowego.docx 2025-04-17 09:14 67 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie o grupie kapitałowej.docx 2025-04-17 09:14 63 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji podanych w oświadczeniu o którym mowa w art 125.docx 2025-04-17 09:14 49 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wspr. podziału obowiązków.docx 2025-04-17 09:14 46 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx 2025-04-17 09:14 48 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx 2025-04-17 09:14 50 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2025-OJS096-00322505-pl.pdf 2025-05-20 09:07 82 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2025-05-20 09:07 305 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2025-06-02 11:40 246 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa