Opracowanie mapowania na potrzeby wprowadzania energii odnawialnej na terytorium Polski w celu określenia dostępności energii ze źródeł odnawialnych oraz potencjału produkcji energii odnawialnej w poszczególnych rodzajach technologii OZE, a także powiązanej z nimi infrastruktury.
- Numer postępowania BDG-wzp-260/5/2025/AM
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-04-17 09:14 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu - 2025-OJS076-00252689-pl.pdf | 2025-04-17 09:14 | 77 KB | ||
|
|
SWZ - mapowanie.pdf | 2025-04-17 09:14 | 296 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opisem przedmiotu zamówienia(14).zip | 2025-04-17 09:14 | 5.21 MB | ||
|
|
Załacznik nr 2a - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art 5k i 7 ust 1).docx | 2025-04-17 09:14 | 49 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - formularz ofertowy .docx | 2025-04-17 09:14 | 56 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3a do SWZ - dodatkowe doświadczenie zespołu projektowego.docx | 2025-04-17 09:14 | 67 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie o grupie kapitałowej.docx | 2025-04-17 09:14 | 63 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji podanych w oświadczeniu o którym mowa w art 125.docx | 2025-04-17 09:14 | 49 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wspr. podziału obowiązków.docx | 2025-04-17 09:14 | 46 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx | 2025-04-17 09:14 | 48 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx | 2025-04-17 09:14 | 50 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2025-OJS096-00322505-pl.pdf | 2025-05-20 09:07 | 82 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf | 2025-05-20 09:07 | 305 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf | 2025-06-18 08:29 | 107 KB |
