Przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu dokumentu Krajowych ram polityki w zakresie rozwoju rynku w odniesieniu do paliw alternatywnych w sektorze transportu i rozwoju odpowiedniej infrastruktury.

  • Numer postępowania BDG-wzp-260/8/2025/AM
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-30 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-30 11:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-11 12:07
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-16 09:05

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-11 12:07 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-11 12:07 73 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy z opisem przedmiotu zamówienia(10).zip 2025-04-11 12:07 145 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy .docx 2025-04-11 12:07 26 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-04-11 12:07 15 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-04-11 12:07 25 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-04-11 12:07 24 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-04-11 12:07 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-04-11 12:07 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz usług.docx 2025-04-11 12:07 16 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx 2025-04-11 12:07 20 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-04-11 12:07 27 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ - dodatkowe doświadczenie zespołu projektowego.docx 2025-04-11 12:07 18 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ - strategiczna ocena.pdf 2025-04-11 12:45 282 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2025-04-17 09:35 124 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - zmiana terminów.pdf 2025-04-17 09:36 34 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa