Świadczenie usługi chmurowej w modelu IaaS.

  • Numer postępowania BDGwzp-260/4/2025/MW
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-14 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-14 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-04 13:59
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-05-14 12:10

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-04 13:59 -
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-04-04 13:59 27 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz zamówień.docx 2025-04-04 13:59 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-04-04 13:59 24 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-04-04 13:59 23 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-04-04 13:59 24 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-04-04 13:59 24 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-04-04 13:59 16 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-04-04 13:59 29 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - wzór umowy - usługa chmury 2025 i prawo opcji.docx 2025-04-04 13:59 83 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-04-04 13:59 264 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-04 13:59 148 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2025-04-24 13:51 92 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-05-14 12:09

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa