Dostawa krzeseł biurowych i mebli biurowych w dwóch częściach pn.: część 1. Sukcesywna dostawa i montaż krzeseł biurowych obrotowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska część 2. Sukcesywna dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska

  • Numer postępowania BDGwzp-260/9/2025/DL
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-14 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-14 12:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-03 10:52
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-05 08:00

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-03 10:52 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-03 10:52 161 KB
    icon SWZ dostawa mebli.pdf 2025-04-03 10:52 288 KB
    icon Załącznik nr 1 wzór umowy wraz z załacznikami cz. 1.zip 2025-04-03 10:52 190 KB
    icon Załącznik nr 1a wzór umowy wraz z załacznikami cz. 2.zip 2025-04-03 10:52 193 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ - Formularz Ofertowy do części 1.docx 2025-04-03 10:52 39 KB
    icon Zał. nr 2a do SWZ - Formularz Ofertowy do części 2.docx 2025-04-03 10:52 50 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ws podziału obowiązków.docx 2025-04-03 10:52 20 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (1).docx 2025-04-03 10:52 26 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania (1).docx 2025-04-03 10:52 26 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx 2025-04-03 10:52 24 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.docx 2025-04-03 10:52 25 KB
    icon Zał. nr 8 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2025-04-03 10:52 27 KB
    icon Zał. nr 9 do SWZ - Wykaz zamówień.docx 2025-04-03 10:52 21 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-04-09 14:39 36 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2025-04-09 14:39 92 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ II.pdf 2025-04-11 08:54 95 KB
    icon ogłoszenie o wyniku postępowania część 2.pdf 2025-07-07 12:22 72 KB
    icon ogloszenie o wyniku postępowania część 1.pdf 2025-08-05 07:58 71 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-08-05 07:59
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-08-05 07:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa